"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym ogłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (opcjonalnie): Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." W procesie rekrutacji BAŁTYKGAZ SP. Z O.O. oświadcza, że jest Administratorem Państwa danych osobowych. Pełna informacja o sposobie i celach przetwarzania danych dostępna jest pod adresem: https://www.baltykgaz.pl/rodo
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BAŁTYKGAZ Sp. z o.o.

Księgowy/wa

BAŁTYKGAZ Sp. z o.o.O firmie

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i dekretowanie faktur zakupu oraz innych dokumentów kosztowych

  • Udział w rozliczaniu wydatków gotówkowych pracowników i delegacji

  • Udział w przygotowaniu przelewów bankowych i ich księgowanie

  • Księgowanie i dekretacja międzyokresowych kosztów

  • Ewidencja umów leasingu, ubezpieczeń

  • Nadzór nad częścią ewidencji magazynowej

  • Bieżące analizowanie, rozliczanie, uzgadnianie kont księgowych i sald.

  • Przygotowywanie i sporządzanie deklaracji VAT-7

  • Udział w procesie przygotowania sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w pełnej rachunkowości ( min. 1 rok)

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu finansowym, ekonomicznym lub rachunkowości

  • Praktyczna i merytoryczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych

  • Znajomość MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Odpowiedzialność oraz rzetelność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo, pełen etat

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Odpowiedzialną i dającą satysfakcję pracę w doświadczonym zespole

  • Pakiet socjalny

  • Ubezpieczenie grupowe na życie/ Dodatkowe indywidualne ubezpieczenie rentowe

  • Pakiet świadczeń socjalnych - „wczasy pod gruszą”, dofinansowania wyjazdów wakacyjnych dzieci i młodzieży

  • Karta Multisport (dofinansowanie)

  • Karty świąteczne prepaid

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci