Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/wa z językiem angielskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    X-Trade Brokers S.A. to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Jesteśmy czwartym co do wielkości, notowanym na giełdzie brokerem FX & CFD na świecie. Naszą firmę tworzy prawie 500 pracowników działających na kilkunastu rynkach - są to przede wszystkim wysoce wykwalifikowani eksperci oraz ambitni specjaliści. Wyróżnia nas przełomowa technologia – jesteśmy zdobywcą nagrody ‘Najlepsza Platforma Inwestycyjna 2016’, a Dział IT jest największym w naszej organizacji.

    Opis stanowiska:

    • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych: dekretacja, księgowanie w systemie finansowo-księgowym faktur zakupowych, importu usług, wyciągów bankowych, analiza i rozliczanie kont księgowych, uzgadnianie sald
    • współpraca z oddziałami zagranicznymi spółki: kontrola środków pieniężnych oraz transakcji zawartych przez klientów oddziałów zagranicznych, realizacja wypłat środków pieniężnych dla klientów oddziałów, rekoncyliacja sald środków pieniężnych klientów oddziałów
    • współpraca przy zamknięciu ksiąg okresu rozrachunkowego
    • kontrola i przygotowanie ksiąg do badania, współpraca z audytorem
    • rozwiązywanie problemów podatkowych, księgowych i systemowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości
    • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość ustawy o rachunkowości, szczególnie w zakresie rachunkowości instrumentów finansowych z uwzględnieniem zagadnień związanych z rynkiem forex
    • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz zagadnień ZUS
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • rzetelność, dokładność, terminowość
    • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

    Informacje dodatkowe:

    • kandydat raportuje bezpośrednio do Głównego Księgowego
    • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Warszawie

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju kariery zawodowej w innowacyjnej firmie inwestycyjnej działającej na rynku międzynarodowym
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet benefitów
    • dużą samodzielność na stanowisku pracy
    • bardzo dobrą atmosferę pracy
    • udział w interesujących i pełnych wyzwań projektach
    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją, chętnych do dzielenia się wiedzą
    • dogodną lokalizację: biuro w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego

    Benefity

    Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..