Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy

AP OFFICE sp. z o.o.O firmie

  • Sabały 58
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

AP OFFICE sp. z o.o.

Sabały 58

Warszawa

Biuro Rachunkowe zajmujące się obsługą klientów o różnym profilu działalności.

Księgowy

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym oraz Głównym Księgowym.
  • Koordynacja obiegu dokumentów finansowych
  • Sprawdzenie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym oraz ich księgowanie.
  • Sporządzanie poleceń księgowania,
  • Kalkulacja i księgowanie wybranych rezerw oraz rozliczanie RMK,
  • Współpraca w zakresie prawidłowej ewidencji i rozliczania środków trwałych,
  • Sporządzanie zestawień na potrzeby analiz, sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z audytorami, doradcami podatkowymi,
  • Sprawdzanie podatku naliczonego i przygotowywanie JPK, VAT-UE w tym zakresie,
  • Realizacja zadań zleconych przez głównego księgowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków (CIT, VAT, WHT)
  • Minimum 3 lata doświadczenia pracy w pełnej księgowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności programu Excel, znajomość Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość ciekawej ścieżki rozwoju
  • Otwartą i przyjazną kultura organizacyjna

Ogłoszenie archiwalne