Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy

Takko Fashion Polska

  • Legnicka 56, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Legnicka 56

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów w systemie SAP (faktury, wyciągi bankowe, koszty pracowników)

  • rozliczanie kont,

  • udział w zamykaniu okresów

  • przygotowywanie oraz dekretacja dokumentów do księgowania,

  • przygotowywanie płatności,

  • dbanie o poprawny obieg dokumentów,

  • bieżące sprawy administracyjne.

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze księgowości / finansów,

  • wyksztalcenie ekonomiczne lub podobne mile widziane,

  • komunikacyjna znajomość j. angielskiego,

  • znajomość MS Excel,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, możliwość rozwoju w obszarze księgowości, przyjacielską atmosferę, umowę o pracę

Takko Fashion to międzynarodowa sieć sklepów z prawie 1900 placówkami w 17 krajach oferująca modne, niezobowiązujące ubrania dla całej rodziny. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom zakupu wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie.

W Polsce działamy od 2008 roku.

Do współpracy chcemy zaprosić prawdziwego lidera, który poprowadzi zespół, nie boi się wyzwań, lubi i dobrze czuje się w obsłudze klienta.

Przewiń do profilu firmy