Ta oferta pracy jest nieaktualna od 515 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GA Finanse Sp. z o.o.

    Księgowy

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków należeć będą:

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych
    • sporządzanie rozliczeń podatkowych PIT, CIT, VAT
    • sporządzanie sprawozdań finansowych
    • bezpośrednia współpraca z klientem
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana rachunkowość)
    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość prawa podatkowego oraz bilansowego
    • umiejętność sporządzenia planu kont oraz polityki rachunkowości
    • umiejętność sporządzenia sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, systematyczność, staranność i odpowiedzialność
    • dobra znajomość pakietu Office
    • znajomość systemu finansowo - księgowego eNova
    • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • stabilne warunki pracy
    • przyjemną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".