Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GA Finanse Sp. z o.o.

Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Do obowiązków należeć będą:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych PIT, CIT, VAT
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • bezpośrednia współpraca z klientem
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana rachunkowość)
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość prawa podatkowego oraz bilansowego
  • umiejętność sporządzenia planu kont oraz polityki rachunkowości
  • umiejętność sporządzenia sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, systematyczność, staranność i odpowiedzialność
  • dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość systemu finansowo - księgowego eNova
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki pracy
  • przyjemną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się