Oferta pracy

Księgowy z angielskim / Accountant

Grafton Recruitment

4 5007 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Rekrutujemy dla

Dla naszych klientów z Łodzi, poszukujemy księgowych, młodszych i starszych stażem, ze znajomością języka angielskiego.

W związku z rozwojem firm poszukujemy wielu specjalistów!

*Podane widełki płacowe wynikają z naszych obserwacji obecnej sytuacji na lokalnym rynku. Finalnie będą zależeć od dotychczasowego doświadczenia specjalisty, praktycznej wiedzy, poziomu znajomości języka i narzędzi oraz przebiegu rozmowy rekrutacyjnej.

Twój zakres obowiązków

Wybierz zespół, do którego chciałbyś dołączyć i aplikuj!

Do zadań Księgowego z zespołu AP należeć będzie m.in.:

-dbałość o terminowe dokonywanie operacji księgowych;

-wyjaśnianie rozbieżności i uzgadnianie sald rozrachunków z dostawcami;

-wykonywanie niezbędnych korekt;

-udzielanie odpowiedzi na zapytania dostawców;

-uczestniczenie w zamknięciu miesiąca/kwartału/roku;

-przygotowywanie cyklicznych raportów, analiz;

-proponowanie i wdrażanie optymalizacji/automatyzacji.

Do zadań Księgowego z zespołu AR należeć będzie m.in.:

-regularne monitorowanie zaległości w płatnościach;

-wyjaśnianie przyczyn opóźnień w regulowaniu wierzytelności;

-ustalanie warunków spłat zaległości;

Do zadań Księgowego z zespołu GL należeć będzie:

- kalkulacja rezerw i innych zapisów księgi głównej,

- działania związane z kontrolą środków trwałych,

- analiza kont księgi głównej,

- księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych,

- czynności związane z zamknięcia miesiąca, kwartału i roku,

- wystawianie i księgowanie faktur.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w księgowości;

  • Praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w środowisku biznesowym (B2);

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii lub rachunkowości);

  • Znajomość języka: niemieckiego/francuskiego/włoskiego/hiszpańskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy