Oferta pracy

Księgowy z j. niemieckim (dział AP/AR)

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i weryfikowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • Prowadzenie ewidencji zapisów księgowych;

  • Uzgadnianie sald oraz wyciągów bankowych;

  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca oraz okresu rozliczeniowego;

  • Terminowe tworzenie raportów i prowadzenie sprawozdawczości finansowej.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w dziale księgowości;

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • Znajomość dowolnego systemu ERP;

  • Dbałość o szczegóły;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Zdolność do szybkiego zdobywania wiedzy, orientacja na procesy oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy korporacyjnej

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Możliwość pracy w domu;

  • Karta lunchowa;

  • Prywatna opieka zdrowotna;

  • Międzynarodowe środowisko pracy;

  • Wewnętrzny program poleceń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy