Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy z j.niemieckim - SSC

Devire O firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Dla jednego z naszych Klientów - stabilnego SSC pomagamy obecnie w znalezieniu odpowiedniego Kandydata na stanowisko młodszego lub regularnego księgowego do działu AP lub GL

Numer ref.: PL43823

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych transakcji księgowych w ramach Accounts Payble/ General Ledger
  • Księgowanie faktur
  • Obsługa zapytań dostawców
  • Przygotowywanie płatności
  • Budowanie dobrych relacji
  • Efektywna komunikacja z klientami i współpracownikami
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Identyfikacja potencjalnych ulepszeń prcesów
  • Udział we wdrażaniu innowacji

Wymagania:

  • W przypadku regularnego stanowiska - min. roczne doświadczenie w pełnieniu w.w obowiązków
  • W przypadku młodszego specjalisty - wykształcenie kierunkowe, zainteresowanie rozwojem w ramach AP
  • Pozytywne nastawienie
  • Znajomość języka niemieckiego - min. B1+
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Co oferuje firma?

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Udział w migracjach procesów – podróże do Niemiec
  • Pracę w nowoczesnym centrum biznesowym – centrum Poznania
  • Atrakcyjne wynagrodzeie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, MyBenefit System)
  • Możliwość wykonywania pracy częściowo zdalnie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne