Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy z Językiem Francuskim (AP)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Księgowy z językiem francuskim (AP)
    nr ref.: 6663
    Region:
    Kraków, małopolskie
    Rodzaj umowy:
    Umowa o pracę

    Dla naszego Klienta – europejskiej firmy z branży finansowej – poszukujemy obecnie specjalistów z językiem francuskim.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie pełnej księgowości w zakresie procesów AP (księgowanie faktur, obsługa płatności)
    • Rozliczanie wyjazdów służbowych (Travel & Expanses)
    • Udział w ujednolicaniu procedur wewnętrznych, automatyzacji procesów
    • Udział w migracji procesów księgowych

    Oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i francuskiego (minimum B1/B2)
    • Minimum 1-2 lata doświadczenia w obszarze księgowości korporacyjnej (AP/AR/GL)
    • Zainteresowanie obszarem księgowości korporacyjnej
    • Wykształcenie w obszarze ekonomii i finansów mile widziane
    • Mocne umiejętności analityczne
    • Dobra znajomość MS Office (szczególnie programu Excel)

    Oferujemy:

    Nowoczesne biuro w okolicy Podgórza
    Wyjątkową okazję do rozwoju
    Kartę sportową
    Prywatną opiekę medyczną
    bottom