Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy z Językiem Niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży lotniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Kraków
    nr ref.: 4163/KN

    Wymagania:

    • Min. 1-2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku•
    • Min. dobra znajomość języka niemieckiego•
    • Min. dobra znajomość języka angielskiego•
    • Umiejętność obsługi Windows i MS Office•
    • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy•
    • Systematyczność i dokładność•
    • Zorientowanie na klienta

    Obowiązki:

    • Odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości finansowej z wykorzystaniem systemu SAP - procesy zobowiązań, należności lub księgi głównej•
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (biura zagraniczne) w języku obcym•
    • Utrzymywanie wysokich standardów LGBS

    PTP – Purchase To Pay

    • Księgowanie faktur przychodzących•
    • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami•
    • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych•
    • Przygotowywanie płatności•
    • Rozliczenia międzyokresowe

    OTC Order To Cash

    • Księgowanie faktur wychodzących•
    • Wystawianie faktur dla Klientów•
    • Rozliczanie kont klientów, rozliczenia z BSP/CASS, rozliczenia sprzedaży•
    • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Klientami zewnętrznymi, potwierdzanie sald•
    • Ściąganie należności

    RTR Record To Report

    • Rozliczanie kont księgi głównej•
    • Księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych•
    • Sprawdzanie opłat bankowych•
    • Przygotowywanie transferów bankowych i deklaracji podatkowej•
    • Rozliczanie umów barterowych

    Oferujemy:

    • Możliwość uczestnictwa w budowaniu nowego serwisu•
    • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku•
    • Pracę w inspirującym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów•
    • Możliwość rozwoju kwalifikacji w obszarze księgowości•
    • Szkolenia początkowe i zaawansowane•
    • Codzienny kontakt zawodowy w języku obcym•
    • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych•
    • Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego•
    • Unikalny pakiet benefitów i system premiowy•
    • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym•
    • Warunki i organizacja pracy przyjazne dla matek – wyróżnienie w plebiscycie „Firma Przyjazna Matce”•
    • Biuro dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
    bottom