Ta oferta pracy jest nieaktualna od 866 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy z Językiem Niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży lotniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków
nr ref.: 4163/KN

Wymagania:

  • Min. 1-2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku•
  • Min. dobra znajomość języka niemieckiego•
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego•
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office•
  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy•
  • Systematyczność i dokładność•
  • Zorientowanie na klienta

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości finansowej z wykorzystaniem systemu SAP - procesy zobowiązań, należności lub księgi głównej•
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (biura zagraniczne) w języku obcym•
  • Utrzymywanie wysokich standardów LGBS

PTP – Purchase To Pay

  • Księgowanie faktur przychodzących•
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami•
  • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych•
  • Przygotowywanie płatności•
  • Rozliczenia międzyokresowe

OTC Order To Cash

  • Księgowanie faktur wychodzących•
  • Wystawianie faktur dla Klientów•
  • Rozliczanie kont klientów, rozliczenia z BSP/CASS, rozliczenia sprzedaży•
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Klientami zewnętrznymi, potwierdzanie sald•
  • Ściąganie należności

RTR Record To Report

  • Rozliczanie kont księgi głównej•
  • Księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych•
  • Sprawdzanie opłat bankowych•
  • Przygotowywanie transferów bankowych i deklaracji podatkowej•
  • Rozliczanie umów barterowych

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w budowaniu nowego serwisu•
  • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku•
  • Pracę w inspirującym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów•
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji w obszarze księgowości•
  • Szkolenia początkowe i zaawansowane•
  • Codzienny kontakt zawodowy w języku obcym•
  • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych•
  • Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego•
  • Unikalny pakiet benefitów i system premiowy•
  • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym•
  • Warunki i organizacja pracy przyjazne dla matek – wyróżnienie w plebiscycie „Firma Przyjazna Matce”•
  • Biuro dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się