Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy z językiem rosyjskim

New Life sp. z o.o.

9 70010 900 netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek z o.o. z różnych branż (między innymi sprzedaż hurtowa, transport drogowy, roboty budowlane, programowanie)

  • sporządzenie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • kompleksowe opiekowanie się każdym klientem oraz merytoryczne wsparcie we wszystkich aspektach działalności gospodarczej

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka rosyjskiego

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w zawodzie księgowego w Polsce

  • umiejętność pracy w programie Comarch ERP Optima

  • przedsiębiorca będący osobą fizyczną

To oferujemy

Zdalna praca w dowolnym miejscu w Polsce.

Wynagrodzenie 8 000 złotych oraz zwrot wydatków na PIT, składki, VAT.

Przykład.

Przedsiębiorca będący osobą fizyczną, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych (17%), “mały ZUS”.

8 000,00 (wynagrodzenie) + 381,81 (składka zdrowotna) + 245,20 (składka społeczna) + 1 321,00 (PIT, ((netto – składka społeczna) * 17%) – 328,78 (składka zdrowotna * 86,11%)) = 9 949,00 (netto)

9 949,00 * 23% = 2 288,27 (VAT)

9 949,00 + 2 288,27 = 12 237,27 (brutto)

Nasza firma świadczy usługi prawne i księgowe na rzecz obcokrajowców, głównie z Białorusi, Ukrainy i Rosji.

Pomagamy klientom w podejmowaniu i wykonywaniu działalności gospodarczej w Polsce.

www.newlife-poland.org

Przewiń do profilu firmy