Logo Pracuj.pl

Kubernetes DevOps Engineer

OktawaveO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz wdrażanie procesu CI/CD u naszych Klientów.
  • Uruchamianie środowisk chmurowych w GCP/Azure/AWS z naciskiem na wykorzystanie usług kontenerowych.
  • Rozwój Managed Kubernetes Service uruchamianych dla naszych Klientów.
  • Monitoring i systemy agregacji logów w poszczególnych środowiskach.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie poparte realizacją produkcyjnych projektów o różnej skali.
  • Przygotowujesz skrypty i uruchamiasz w sposób zautomatyzowany infrastrukturę w chmurach publicznych, a także w środowiskach on-premises.
  • Rozumiesz zasady działania konteneryzacji i framework’ów tj. Docker, Kubernetes.
  • Wykorzystujesz języki: Python, Go lub bash w codziennej pracy.
  • Korzystasz z powszechnie dostępnych platform i narzędzi DevOps.

Mile widziane

  • Posiadasz certyfikaty na poziomie Professional dotyczące chmur Microsoft, Google, Amazon.
  • Masz praktyczne doświadczenia z projektów wykorzystujących usługi PaaS największych dostawców cloudowych.
  • Znasz narzędzia do zarządzania konfiguracją (Ansible, Salt, Chef, Puppet).
  • Nie są Ci obce zasady budowy rozwiązań wysokiej dostępności.
  • Potrafisz wspierać proces sprzedaży poprzez tworzenie wkładu technicznego do ofert.
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na udział w projektach międzynarodowych.
  • Potrafisz pracować nad kilkoma projektami jednocześnie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Oktawave, największa polska chmura obliczeniowa, poszukuje Inżyniera pasjonującego się rozwiązaniami chmurowymi, automatyzacją i procesami optymalizacji systemów informatycznych.

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowych technologii, którzy wspierają firmy i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i nawzajem wspieramy. Szanujemy swój indywidualizm i styl bycia. Dołącz do nas aby rozwijać największą polską chmurę publiczną, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast50.

Kubernetes DevOps Engineer, Warszawa