Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharka / Kucharz

Bistrobox Sp z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie potraw na wyznaczoną godzinę,

  • współtworzenie menu,

  • robienie zamówień, kontrolowanie stanów magazynowych,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego lub doświadczenia w pracy na stanowisku kucharz,

  • mile widziane umiejętności cukiernicze,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe we współpracy z firmą cateringową,

  • kreatywności i samodzielności w działaniu,

  • zorganizowania, punktualności i zaangażowania,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • posiłek pracowniczy,

  • rozwój zawodowy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • miłą atmosferę.

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą cateringową. Panuje u nas dobra atmosfera pracy i jesteśmy bardzo zgranym zespołem. W pracy kierujemy się takimi wartościami jak kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa oraz innowacyjność. Stawiamy na swobodną atmosferę.