Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharka

VITAFER sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Poszukuję osoby do gotowania w domu dla 3 osób. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 12:00. Bezterminowo. W zakres obowiązków wchodzą zakupy i gotowanie.

Zapraszam do kontaktu.

Cyprian Cieśliński

tel. +48 606 748 256

Nasze wymagania

Mile widziane osoby z doświadczeniem w gotowaniu i na emeryturze.