Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz à’la carte

Airport Hotel Okęcie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Jesteś pasjonatem kuchni polskiej a może śródziemnomorskiej ? Zadowolony Gość po smacznym posiłku nie jest ci obcy !

Ta praca jest dla Ciebie.

Restauracja Polska i Restauracja Mirage

Chwalona przez Gości i wyróżniana recenzjami autorytetów kulinarnych Restauracja Polska, która uzyskała uznanie Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, otrzymując „Złoty Widelec” czterokrotnie - w latach 2015, 2017, 2018 i 2019. Kolejnym, prestiżowym potwierdzeniem wysokiej jakości jest rekomendacja Gault & Millau 2017,

poszukuje do swojego zespołu

Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale obiecujemy, że będzie warto!

Nasze wymagania

  • Gotowania z pasją

  • Doświadczenia na stanowisku samodzielnego kucharza min. 3 lata

  • Szacunku do produktu

  • Gotowości na pracę zmianową 1/1 lub 2/2

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole zarządzanym przez jednych z najlepszych szefów kuchni w Polsce

  • Szkolenia i kursy zawodowe / wyjazdy na konkursy kulinarne

  • Opiekę medyczną

  • Obiady pracownicze i napoje

  • Fitness Center

  • Godne wynagrodzenie na miarę czasów

  • Umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B – Ty decydujesz !

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Jesteś pasjonatem kuchni polskiej a może śródziemnomorskiej ? Zadowolony Gość po smacznym posiłku nie jest ci obcy ! Ta praca jest dla Ciebie.

Restauracja Polska i Restauracja Mirage Chwalona przez Gości i wyróżniana recenzjami autorytetów kulinarnych Restauracja Polska, która uzyskała uznanie Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, otrzymując „Złoty Widelec” czterokrotnie - w latach 2015, 2017, 2018 i 2019. Kolejnym, prestiżowym potwierdzeniem wysokiej jakości jest rekomendacja Gault & Millau 2017

Przewiń do profilu firmy

A dla najlepszych!

  • Zagraniczny wyjazd integracyjny

  • Atrakcyjny system premiowy