Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz a la carte

  • Dźwirzyno (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zaledwie 12 km na zachód od Kołobrzegu, bezpośrednio przy unikalnej w skali kraju dźwirzyńskiej wydmie zlokalizowany jest 5* HAVET Hotel Resort & SPA Dźwirzyno. Blisko 100 osobową załogę tworzą doświadczeni pracownicy, managerowie oraz dyrekcja hotelu, wspierani uczniami szkół branżowych oraz pracownikami sezonowymi. Wypoczynkowy charakter obiektu z jego wyjątkową lokalizacją i najwyższą jakością świadczonych usług w zestawieniu z profesjonalną kadrą managerską to gwarancja pracy, w której zdobywanie doświadczenia, poczucie pasji i przyjemność z codziennych obowiązków będą Ci towarzyszyć każdego dnia.

    Sprawdź czy mamy wolne stanowisko dla Ciebie i zgłoś swoją kandydaturę.

    Miejsce pracy: Dźwirzyno (pow. kołobrzeski)

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie potraw zgodnie z menu restauracji hotelowej
    • wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni
    • udział w przedsięwzięciach promocyjnych restauracji hotelowej

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność
    • miele widziane osoby z doświadczeniem
    • aktualna książeczka sanepidu

    Oferujemy:

    • stałą umowę o pracę lub zlecenie
    • pomoc w zakwaterowaniu, wyżywienie w trakcie pracy oraz profesjonalne wdrożenie stanowiskowe
    • stały pakiet szkoleń
    • indywidualne nauki j.niemieckiego w trakcie godzin pracy
    • ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny
    Osoby zainteresowane/ spełniające warunki nasze warunki