Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz a’la carte na sezon zimowy

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

  • Levi, Laponia, Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Jesteś doświadczonym kucharzem i chciałbyś zobaczyć Laponię w zimowej odsłonie?

Świetnie, ponieważ właśnie szukamy kucharzy a’la carte do dwóch restauracji w tej niesamowitej lokalizacji!

Twój zakres obowiązków

Na czym będzie polegać Twoja praca?

Głównie na przygotowywaniu dań z karty oraz dań do bufetu w hotelowych restauracjach.

Wymagania pracodawcy

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku kucharza a’la carte;

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy i nauki;

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Fińską umowę o pracę;

  • Zatrudnienie w wymiarze 90 godz./3 tygodnie lub 112,5 godz./3 tygodnie ;

  • Wynagrodzenie w wysokości 12,08-13,32 €/godz. brutto w zależności od doświadczenia;

  • Zakwaterowanie (płatne 250-450 €);

  • Niedziele i święta dodatkowo płatne (100%);

  • Benefity pracownicze, m.in. zniżki na posiłki w restauracji, tańsze bilety do kina, siłownia, karnety na wyciąg narciarski itd.;

  • Pracę w sezonie zimowym - od listopada do kwietnia.

Jesteśmy agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 18525.

Barona oferuje pracę w fińskich i międzynarodowych, małych, jak i dużych firmach. Jesteśmy szóstym co do wielkości pracodawcą na rynku fińskim i największym, spośród skupionych na sektorze przemysłowym. Rocznie zatrudniamy ponad 30 000 osób w Finlandii oraz innych krajach skandynawskich, z czego ponad 1000 specjalistów z różnych podsektorów produkcyjnych.

Pomożemy Ci znaleźć pracę dopasowaną do Twoich umiejętności oraz chęci doskonalenia się, a także do zainteresowania rozwojem kariery w nowym kraju.

Dołącz do nas!

Będziemy wspierać Cię na różnych etapach Twojej pracy w Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy