Logo Pracuj.pl

Kucharz

Zamek Kliczków Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z procedurami i standardami
  • Racjonalne gospodarowanie towarami
  • Dbałość o najwyższą jakość wydawanych potraw
  • Dbałość o czystość i higienę miejsca pracy
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie pracy w zawodzie

To oferujemy

  • Interesującą prace, pełną wyzwań
  • Zmianowy system pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / stałe wynagrodzenie zasadnicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze
  • Bezpłatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty multisport,
  • Zniżki pracownicze dla pracownika i rodziny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kucharz, Bolesławiec