Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz - Deserant

Pijalnie Czekolady Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Krakowskie Przedmieście 45

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie deserów i posiłków zgodnie z recepturą.

  • Przygotowanie deserowni do otwarcia i zamknięcia.

  • Utrzymanie czystości.

  • Odpowiedzialność za współpracę z kelnerami oraz kierownikami.

Nasze wymagania

  • Niewymagane doświadczenie - oferujemy pełne przeszkolenie.

Mile widziane

  • Badania do pracy z żywnością (orzeczenie do celów sanitarno epidemiologicznych),

  • Dyspozycyjność minimum 100 godzin w miesiącu w tym w weekendy.

To oferujemy

  • Umowa zlecenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość bycia sobą

  • Pełne przygotowanie

  • Perspektywy rozwoju

  • Rabat pracowniczy 15%

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • fajna atmosfera

Pijalnie Czekolady E.Wedel to marka oferująca wyjątkowej jakości produkty kawiarniane i czekoladę do picia. W ofercie Pijalni Czekolad do picia znajduje się również wyjątkowa oferta produktów sklepowych takich jak Ręcznie wytwarzane praliny. Posiadamy kilkadziesiąt Lokali, znajdujących się w prestiżowych centrach handlowych oraz w atrakcyjnych lokalizacjach w największych miastach Polski oraz miejscach atrakcyjnych turystycznie. Zasady, którymi kierujemy się w Pijalniach Czekolady to współpraca, przedsiębiorczość oraz praca zespołowa.

Pijalnie Czekolady E.Wedel to duża sieć kawiarni zlokalizowana w całej Polsce.

Do naszych warszawskich lokali poszukujemy osób na stanowisko Deserantów i Deserantek.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.