Oferta pracy

Kucharz Garmażer

Hotel Korona Sp. z o.o.O firmie

Hotel Korona Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 218

Warszawa

HOTEL LORD to stylowy czterogwiazdkowy obiekt, położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina. Hotel posiada w swojej ofercie 90 komfortowych pokoi i apartamentów oraz zaplecze konferencyjne i eventowe. Do dyspozycji Gości hotel oddaje również restaurację Kryształową, w której królują dania kuchni międzynarodowej, komponowane przez znanego z publikacji autorskich książek kucharskich Szefa Stefana Birka. Po wspaniale spędzonym dniu Goście spróbować mogą wybornych alkoholi oraz koktajli podczas zabawy na parkiecie w hotelowym barze lub zregenerować siły w oferującym pełen wachlarz odmładzających, ożywczych i relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych Centrum SPA.

Hotel Lord poszukuje osoby na stanowisko

Kucharz GarmażerNumer ref.: Numer referencyjny: KU2009

Opis stanowiska:

  • Przyrządzanie potraw w różnych kulturach kulinarnych, dostosowanych do różnych okazji
  • przestrzeganie wszystkich przepisów BHP oraz procedur zgonie z normami HACCP

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności organizacyjne
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy