Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

PHU DAKO Jacek Krzyżanowski

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy do naszego zespołu osób z pasją, zaangażowanych w swoją pracę, które chcą w raz z nami stworzyć wyjątkowe miejsce:

Kucharzy, którzy z naszym Szefem Kuchni połączą ideały smakowe z przełożeniem na talerz tak aby ostatecznie gość powrócił i zamówił ponownie wyśmienite danie.

Nasze wymagania

  • przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami

  • realizacja zadań zgodnie z procedurami

  • dobra organizacja pracy

  • praktyczna znajomość systemu HACCP

  • dyscyplina w zachowaniu higieny pracy

  • punktualność

To oferujemy

  • udział w budowaniu wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o gościach

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowo otwartym lokalu

  • pracę w świetnie wyposażonej kuchni

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • stabilne zatrudnienie w wybranej przez siebie formie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Otwieramy nową japońską restaurację w centrum Gliwic BOSKA RAMEN.

Przewiń do profilu firmy