Kucharz

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witkowska Agnieszka NOTUS

    Restauracja z salami bankietowymi Gościniec pod Młynem zlokalizowany przy Inowrocławiu szuka osoby na stanowisko:

    Kucharz

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie dań a' la carte oraz innych w ramach przyjęć okolicznościowych,
    • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy,
    • Przestrzeganie norm i procedur obowiązujących w kuchni,
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność,
    • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.