Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz (K/M)

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowo powstały hotel nad polskim morzem poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami
    • Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań
    • Przestrzeganie norm i standardów HACCP
    • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Gwarantujemy zakwaterowanie
    • Atrakcyjny system bonusów
    • Pensja: 3000zł – 5000zł

    CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U.2014.1182) prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.