Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz (k/m)

Regent Warsaw Hotel / PHN Property Management PHN S Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

  • Belwederska 23, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Belwederska 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie potraw wysokiej jakości

  • profesjonalna, skuteczna i elastyczna obsługa Gości

  • współpraca z innymi działami hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość metod przyrządzania dań kuchni międzynarodowej

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • samodzielność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

Kandydatom oferujemy pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Luksusowy hotel położony w eleganckiej dyplomatycznej dzielnicy Warszawy, w sąsiedztwie ambasad i królewskich ogrodów Parku Łazienkowskiego. Stylowe pokoje i apartamenty, wyśmienita kuchnia restauracji Venti-tre i wyjątkowa atmosfera sprawia, że REGENT WARSAW HOTEL to idealne miejsce do wypoczynku i ucieczki od zgiełku miasta.

Ekskluzywne wnętrza konferencyjne i profesjonalna obsługa w REGENT WARSAW HOTEL gwarantuje sukces każdego spotkania biznesowego oraz podkreśla prestiż każdej gali.

Przewiń do profilu firmy