Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

MAŁGORZATA NOWACZEWSKA-LABUDA, BAR GASTRONOMICZNY, POKOJE GOŚCINNE "KNOT"O firmie

3 0005 000 brutto / mies.
  • Karwia (pow. pucki), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny

Bar gastronomiczny w  nadmorskiej miejscowości prowadzimy  od wielu lat, mamy wielu  stałych klientów i wiele  rekomendacji. Dlatego  stawiamy  na  jakość i  zadowolenie  klientów

Kucharz

Opis stanowiska:

Poszukuję osoby na samodzielne stanowisko kucharza., może  być   zespołem  kuchennym. Praca polega na samodzielnym przygotowywaniu dań zgodnie  z  ustalonym  menu .

Praca sezonowa w nadmorskiej miejscowości

Wymagania:

Doświadczenie, pasja do gotowania,  zaangażowanie w pracy

Aktualna  książeczka  zdrowia

Oferujemy:

zakwaterowanie

wyżywienie

warunki bytowe

przyjazną atmosferę

solidne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne