Oferta pracy

Kucharz

PAŁAC KOMIEROWO KOMFITO firmie

  • Komierowo 1, 89-400, Polska
    Komierowo (pow. sępoleński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PAŁAC KOMIEROWO KOMFIT

Komierowo 1

Komierowo (pow. sępoleński)

Restauracja w Pałacu Komierowo zlokalizowana koło Sępólna Krajeńskiego zaprasza do współpracy!

Mieścimy się 12 km od Sępólna Krajeńskiego, przy drodze na Bydgoszcz-Koszalin, 50km od Bydgoszczy. Oferujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KUCHARZ
Miejsce pracy: Komierowo

Obowiązki:

  • przygotowywanie dań zgodnie z recepturami
  • dbanie o estetykę serwowanych potraw
  • utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy
  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
  • przestrzeganie HACCP

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kucharz
  • umiejętność pracy na recepturach
  • kreatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju
  • praca w młodym i prężnym zespole
  • elastyczny grafik
  • posiłki pracownicze
  • możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy w aplikacji zawrzeć klauzulę o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy