Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MEDIKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Sielecka 22, 00-738 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

Hotel Dwór Konstancin

9 00010 000 brutto / mies.
  • Od Lasu 23, Konstancin-Jeziorna
    Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 13 paź 2022
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Możliwe różne godziny pracy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + napiwki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Od Lasu 23

Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku kucharz z pasją do gotowania z możliwością awansu na stanowisko szefa kuchni. Poszukujemy osoby z doświadczeniem. Praca polega na przygotowywaniu potraw (śniadania hotelowe, obiady, kolacje przekąski), realizacji zamówień produktów, układaniu menu. Poszukujemy osoby kreatywnej, śledzącej najnowsze trendy w kuchni hotelowej oraz na imprezy okolicznościowe (chrzciny, wesela, konferencje, catering bankietowy itp).

Nasze wymagania

  • kultura osobista,

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami i zachowaniem higieny miejsca pracy

  • racjonalne gospodarowanie towarem

  • dbanie o estetykę potraw

  • umiejętność rozdzielania pracy na stanowiskach pomocniczych (pomoc kuchenna, osoby zmywające)

  • miły stosunek do reszty personelu

Mile widziane

  • prawo jazdy kat B

  • wiedza na temat różnych kuchni świata

  • ukończone kursy

To oferujemy

  • oferujemy pracę w miłej atmosferze

  • zapewniamy pełne wyżywienie w trakcie pracy

  • możliwość rozwoju na wyższe stanowisko szefa kuchni

  • opiekę medyczną

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Hotel istnieje już blisko 20 lat. Ciągle rozwijamy się dla klientów oferując wyższy standard usług. Obiekt przeszedł generalny remont w 2022 roku. Organizujemy wiele spotkań , imprez okolicznościowych, konferencji i szkoleń. Praca w naszym zespole jest miła i przyjemna. Jesteśmy znanym hotelem w Konstancinie, posiadamy wielu stałych i zadowolonych gości / klientów. Jesteśmy nastawieni na rozwój i podwyższanie standardu smaku potraw. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły kulinarne.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje