Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

Double Tree by Hilton / Hampton by Hilton

umowa o pracę
4 5006 500 brutto / mies.
umowa zlecenie
2535 brutto / godz.
kontrakt B2B
4 3006 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Dąbska 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Dąbska 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dań w Kuchni Restauracji zgodnie z procedurami

  • Dbanie o najwyższą jakość serwisu oraz zadowolenie Gości

  • Dbanie o wysoką jakość kontaktów z obsługą sali

  • Realizowanie poleceń Szefa Kuchni

  • Znajomość procedur i standardów

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kucharz w restauracji i/lub hotelu

  • Wysokie standardy pracy, nastawienie na jakość

  • Znajomość zasad funkcjonowania kuchni

  • Wiedza oraz umiejętności kulinarne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do pracy i rozwoju

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Kompetencje lidera

  • Doświadczenie w pracy w hotelu

  • Doświadczenie w pracy bankietowej

To oferujemy

  • Wyjątkową atmosferę pracy w prestiżowym 3* lub 4* hotelu marki Hilton w Krakowie

  • (Hampton by Hilton Kraków lub DoubleTree by Hilton Kraków)

  • Wsparcie kierownictwa oraz rozwój

  • Możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zniżki w hotelach Hilton na całym świecie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program premiowy

Kompleks DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Conference Centre oraz Hapmton by Hilton Kraków to hotele należące do marki cieszącej się od kilkudziesięciu lat doskonałą reputacją na całym świecie.

Jeżeli jesteś pasjonatem hotelarstwa, lubisz kontakt z ludźmi, uwielbiasz pracę zespołową, a do tego jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem – czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy