Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

HTI Sp. z o.o.

Krakowska 28

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za jakość i estetykę serwowanych dań;

  • przygotowywanie dań a’la carte zgodnie z recepturami i wytycznymi hotelu;

  • przygotowywanie lunchy, obiadokolacji dla grup turystycznych zgodnie z recepturami i wytycznymi hotelu;

  • kreowanie menu restauracji oraz bufetów;

  • opracowywanie i wprowadzanie nowych receptur gastronomicznych w porozumieniu z Szefem kuchni;

  • planowanie i sporządzanie zamówień na surowce niezbędne do bieżącej produkcji;

  • zarządzanie praca podległego zespołu;

  • efektywne planowanie kosztów kuchni;

  • udział w tworzeniu ofert dla klientów hotelu we współpracy z działem sprzedaży;

  • dbałość o porządek i ład na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość procedur pracy w gastronomii w tym przepisów BHP oraz HACCP;

  • pozytywne i otwarte usposobienie;

  • wysoka kultura osobista;

  • dobra organizacja pracy;

  • min. 2 lata doświadczenia

  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i rynkowe wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży hotelarskiej;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze