Logo Pracuj.pl

Kucharz

Fattal Krakow City Center Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie potraw/posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Dbanie o najwyższą jakość przyrządzanych dań oraz zadowolenie Gości
  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
  • Współpraca z Szefem Kuchni i zespołem kelnerskim
  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie gastronomiczne oraz doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Pasja do gotowania
  • Znajomość zasad funkcjonowania kuchni
  • Punktualność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • staff canteen

Kucharz, Kraków