Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

Hotel Pałac Alexandrinum Witold Modzelewski

  • Tryb wypłaty:miesięczna

13A

Krubki-Górki (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • Zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji,

  • Zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

  • Kreatywność, pomysłowość, dużo energii i pasji do gotowania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Dogodne formy zatrudnienia,

  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w doświadczonym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności zawodowych.

Lokalizacja: Okolice Warszawy / 13 km od granic Warszawy

Aplikacje w języku polskim zawierające CV oraz list motywacyjny z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

Hotel Pałac Alexandrinum **** , Grupa podmiotów z branży Doradczo-Szkoleniowej działającej na rynku polskim od ponad 20 lat, poszukuje osoby na stanowisko Kucharza, która będzie wykonywała czynności Kucharza.

Przewiń do profilu firmy