Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Centrum Pomocy Misjom MOYO

  • Warszawska 826, Borzęcin Duży (pow. warszawski zachodni)
    Borzęcin Duży (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Warszawska 826

Borzęcin Duży (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków (serwowanych w hotelowej Jadalni: śniadań, obiadów i kolacji bufetowych dla gości hotelowych, posiłków serwowanych w ramach uroczystości rodzinnych, serwisu kawowego dla grup konferencyjnych itp.)

  • koordynacja wydawania posiłków

  • dokonywanie zamówień towaru

  • współpraca z pozostałymi pracownikami Kuchni oraz innych działów ośrodka

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie

  • samodzielność w pracy

  • odpowiedzialność i sumienność

  • punktualność

  • dobra komunikacja z pozostałymi pracownikami

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • perspektywę rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym zespole

  • pakiet szkoleń podnoszących umiejętności zawodowe

  • możliwość aktywnego wpływu na kierunek rozwoju firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Centrum Misji Afrykańskich (CMA) to nowoczesny ośrodek rekolekcyjno-konferencyjny położony w zacisznej otulinie zielonej Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Borzęcin Duży, zlokalizowanej niecałe pół godziny drogi od centrum Warszawy. Dom posiada pokoje, sale konferencyjne, Strefę Relaksu z siłownią i Jadalnię. W ośrodku goszczą głównie grupy zorganizowane, czasami także goście indywidualni.