Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Svane Dariusz Nowak

  • Bukowina Tatrzańska (pow. tatrzański)

    Bukowina Tatrzańska (pow. tatrzański), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o odpowiednią estetykę przyrządzanych dań

  • właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi

  • współpraca z innymi kucharzami i pracownikami kuchni

  • pilnowanie świeżości używanych produktów

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe

  • Cv

  • mile widziane referencje

  • punktualność

  • kultura osobista

  • samodzielność i sprawna organizacja pracy własnej;

  • innowacyjność i pomysłowość;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • komfortowe warunki pracy

  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi

O nas

Orlik to nowo wybudowany pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej łączący w sobie góralską tradycję z nowoczesnością i komfortem. Architektura budynku oraz wystrój wnętrz, nawiązujące do stylu podhalańskiego.