Kucharz / Kucharka (Cook)

Radisson BLU Hotel Wrocław

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:zmianna popołudniowa (max.do godz. 23:00)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jana Ewangelisty Purkyniego 10

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami,

  • Dbanie o wysoką jakość, świeżość i dobrą prezentację dań,

  • Utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy,

  • Wsparcie sprawnego funkcjonowania działu gastronomii, w którym wszystkie doświadczenia gości w zakresie gastronomii są dostarczane na najwyższym poziomie.

Nasze wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz w hotelu lub restauracji,

  • Umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań, zaangażowanie, optymizm, nastawienie na "nie ma rzeczy niemożliwych",

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole,

  • Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy)

To oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej Radisson Hotel Group

  • pracę w systemie zmianowym z przewagą godzin popołudniowych ( elastyczność jest atutem)

  • prywatną opiekę medyczną w Luxmed

  • kartę multisport

  • udział w dedykowanych programach motywacyjnych

  • dodatkowe przywileje i zniżki na pobyty w hotelach naszej sieci dla pracowników, ich rodzin i przyjaciół

  • szkolenia zawodowe i sieciowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Nasz wrocławski hotel zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku. Radisson Blu Hotel Wroclaw dysponuje 162 pokojami dla turystów i osób podróżujących służbowo. Oferujemy zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 537 metrów kwadratowych, 9 sal konferencyjnych, w tym sale spotkań i inne pomieszczenia. Nasz dziedziniec o powierzchni 900 metrów kwadratowych pozwala na organizację dużych wydarzeń na świeżym powietrzu i w urokliwej atmosferze. Restauracja Aquarelle pozwala na skorzystanie przygotowanych z najwyższą starannością specjałów.

Kariera

Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com.