Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

HOTEL GRANO **** w Gdańsku

  • Pszenna 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Pszenna 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE...

Produkcja i wydawanie potraw

Dbanie o satysfakcję Gości

Przestrzeganie standardów hotelowych i jakościowych przygotowywanych potraw

Utrzymywanie czystości i dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz sekcji kuchennej

Przestrzeganie zasad higieny, dobrej praktyki produkcyjnej i zasad HACCP

Nasze wymagania

JEŚLI...

Jesteś zainteresowany/a pracą w kuchni hotelowej o wysokim standardzie

Wysokie standardy produkcji potraw nie są Ci obce

Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej także w weekendy i święta

Masz doświadczenie hotelowe na podobnym stanowisku (mile widziane)

Posiadasz zdolność pracy w zespole

Posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i dobrą organizację pracy

Jesteś samodzielny w działaniu i cechuje Cię kreatywność

To oferujemy

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ...

Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę B2B

Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb

Szkolenie stanowiskowe i zewnętrzne szkolenia zawodowe

Możliwości rozwoju i awansu w strukturze sieci Grano Hotels

Poznanie standardów pracy w prestiżowym czterogwiazdowym hotelu

Dużą samodzielność w działaniu

Posiłki pracownicze

Nagrody za staż pracy

Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Hotel Grano, należący do grupy hotelowej Grano Hotels, to połączenie wysokiego standardu, doskonałej lokalizacji oraz atrakcyjnych udogodnień, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej i malowniczej gdańskiej starówki.

Czterogwiazdkowy Hotel Grano, to obiekt miejski o unikalnym charakterze, w którym dzięki Tobie zatrzymają się wyjątkowi Goście.

Szukamy ludzi przyjaznych, otwartych, z pasją podchodzących do codziennych obowiązków. Chcielibyśmy, abyś dołączył/a do naszego zespołu jako: