Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

RESORT NADMORSKIE HOTELE sp. z o.o.

30,0038,00 brutto / godz.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Franciszka Sędzickiego 1

Kamienna Góra

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Główne zadania i obowiązki:

  • przygotowywanie dań z karty menu,

  • dbanie o ich właściwą jakość i smak,

  • współpraca zespołowa,

  • prawidłowa organizacja pracy i utrzymanie czystości w kuchni,

  • inne zadania zlecone przez przełożonego;

  • Oferujemy:

  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności

  • stabilną pracę w przyjemnej atmosferze,

  • szkolenie do pracy przez doświadczonego Szefa Kuchni,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia w zależności od potrzeb,

  • dopasowany grafik.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w gastronomii mile widziane,

  • umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie,

  • życzliwość, dobry kontakt z ludźmi,

  • dyspozycyjności,

  • chęć nauki

  • odpowiedzialność.

To oferujemy

O nas

Hotel położony jest w odległości 20 m od plaży w Gdyni, 400m od Skweru Kościuszki i Gdyńskiej Mariny tuż przy Muzeum Marynarki Wojennej. W najbliższej okolicy znajduje się Teatr Muzyczny i główna ulica Świętojańska z mnóstwem sklepów i restauracji. Hotel w stylu marynistycznym dysponuje 24 pokojami z widokiem na morze przy bulwarze gdyńskim. Restauracja specjalizuje się w rybach i owocach morza, dba o wysoki standard obsługi oraz wydawanych potraw. Restauracja Belona mieszcząca się w Błękitnym Żaglu poszukuje pracowitych i odpowiedzialnych osób z dobrym poczuciem smaku i pasją do gotowania na stanowisko: Kucharza