Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Ashdown Park Hotel

  • Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prawidlowe przygotowanie kuchni goracej I zimnej

  • Prawidlowe wykonywanie dan pod katem czasu I jakosci

  • Wykonywanie polecen szefa kuchni I jego zastepcow

  • Praca zgodnie ze standardami HACCP, dobra praktyka oraz sztuka zawodu

  • Zanjomosc procedur I standardow

Nasze wymagania

  • Gotowosc do podjecia pracy w Irlandii (relokacja)

  • Doswiadczenie w pracy na stanowisku kucharz w restauracji i/lub w hotelu

  • Podstawowa znajmosc HACCP

  • Znajomosc zasad funkconowania kuchni

  • Umiejetnosc pracy pod presja

  • Umiejetnosc pracy w zespole, dobre umiejetnosci interpesonalne

  • Umiejetnosc samodzielnego przygotowania I obslugi stanowisk pracy

  • Gotowosc do podjecia pracy w systemie zmianowym

  • Znajomosc jezyka angielskiego na poziomie podstawowym mile widziana

To oferujemy

  • Miesiac bezplatnego zakwaterowania w Hotelu

  • Posilki podczas pracy

  • Umowe o prace

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w renomowanym czterogwiazdkowym hotelu

Ashdown Park Hotel nalezy do sieci Redmond Hotel Group. Rodzinny hotel położony jest w słonecznym południowo-wschodnim hrabstwie Wexford, pięć minut spacerem od głównej ulicy w miasteczku Gorey i kilka minut od pięknych piaszczystych plaż.

Przewiń do profilu firmy