Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz/Kucharka

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Helena Agnieszka HilarczukO firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Jeziorowskie (pow. giżycki), warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy HELENA położony jest na Mazurach.  Nasza oferta skierowana jest do gości indywidualnych oraz grup. Organizujemy pobyty szkoleniowe, imprezy firmowe, wczasy dla rodzin z dziećmi oraz imprezy okolicznościowe Jesteśmy firmą rodzinną. Szukamy do naszego zespołu osób z doświadczeniem i pasją.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie potraw bufetowych
  • Przygotowywanie imprez okolicznościowych
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad HACCP, bezpieczeństwa pracy oraz higieny pracy
  • Dbanie o odpowiednie przechowywanie żywności oraz sprzęt hotelowy
  • Współpraca z innymi działami hotelu

Oczekiwania:

  • Aktualna książeczka zdrowia
  • Doświadczenie w branży gastronomicznej na stanowisku kucharza lub pomocy kuchennej
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i pasja do gotowania
  • Zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od maja do października
  • możliwość zakwaterowania

Ogłoszenie archiwalne