Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.O firmie

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.

Kostki-Napierskiego 43

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przyrządzanie różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek zgodnie z przyjętymi standardami,

  • dbałość o jakość i estetykę potraw,

  • przygotowanie półproduktów wykorzystywanych przy gotowaniu,

  • racjonalne gospodarowanie produktem, minimalizowanie strat,

  • utrzymywanie stanowiska w należytej czystości.

Nasze wymagania

  • wykształcenia gastronomicznego (technik, zawodowe, policealne),

  • doświadczenia w pracy w gastronomii,

  • znakomicie rozwiniętego zmysłu smaku,

  • podzielności uwagi oraz samodzielności i inicjatywy, która pozwoli na opracowanie nowych potraw,

  • dokładności, cierpliwości oraz umiejętności współdziałania z innymi pracownikami,

  • przestrzegania zasad kultury i etyki,

  • kreatywność i konsekwencji w realizacji zadań,

  • chęci do aktualizacji wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych. Wymagana jest książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

To oferujemy

  • pracę na nowoczesnych urządzeniach ułatwiających wykonywanie zadań,

  • pracę w pomieszczeniach klimatyzowanych lub wentylowanych,

  • szkolenia podnoszące kwalifikację zawodowe,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, a wymiar czasu pracy uzgodnimy z Tobą – ½; ¾;pełen etat,

  • praca w systemie 2 zmianowym,

  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z 30 letnią tradycją piekarsko –ciastkarską,

  • pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji,

  • wsparcie doświadczonego trenera oraz kierownika podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków,

  • rabat w wysokości 25% na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach,

  • bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet medyczny,

  • bardzo dobre warunki socjalne,

  • odzież firmową,

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii pracowniczych.

Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów. Wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem.

Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl

Przewiń do profilu firmy