Logo Pracuj.pl

Kucharz / Kucharka

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.O firmie

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.

Kostki-Napierskiego 43

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyrządzanie różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek zgodnie z przyjętymi standardami,
  • dbałość o jakość i estetykę potraw,
  • przygotowanie półproduktów wykorzystywanych przy gotowaniu,
  • racjonalne gospodarowanie produktem, minimalizowanie strat,
  • utrzymywanie stanowiska w należytej czystości.

Nasze wymagania

  • wykształcenia gastronomicznego (technik, zawodowe, policealne),
  • doświadczenia w pracy w gastronomii,
  • znakomicie rozwiniętego zmysłu smaku,
  • podzielności uwagi oraz samodzielności i inicjatywy, która pozwoli na opracowanie nowych potraw,
  • dokładności, cierpliwości oraz umiejętności współdziałania z innymi pracownikami,
  • przestrzegania zasad kultury i etyki,
  • kreatywność i konsekwencji w realizacji zadań,
  • chęci do aktualizacji wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych. Wymagana jest książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

To oferujemy

  • pracę na nowoczesnych urządzeniach ułatwiających wykonywanie zadań,
  • pracę w pomieszczeniach klimatyzowanych lub wentylowanych,
  • szkolenia podnoszące kwalifikację zawodowe,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, a wymiar czasu pracy uzgodnimy z Tobą – ½; ¾;pełen etat,
  • praca w systemie 2 zmianowym,
  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z 30 letnią tradycją piekarsko –ciastkarską,
  • pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji,
  • wsparcie doświadczonego trenera oraz kierownika podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków,
  • rabat w wysokości 25% na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach,
  • bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • bardzo dobre warunki socjalne,
  • odzież firmową,
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii pracowniczych.

Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów. Wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem.

Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl

Kucharz / Kucharka, Kostki-Napierskiego 43, Katowice