Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Hard Rock Cafe Kraków

  • plac Mariacki 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

plac Mariacki 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • W Hard Rock Cafe Kraków od ponad dekady panuje niepowtarzalna rock&rollowa atmosfera którą oprócz najlepszej amerykańskiej kuchni, hitów światowej muzyki zapewnia nasz wyjątkowy team. Dziś do niego możesz dołączyć również Ty ! Szukamy pracowników kuchni do stałej współpracy, zaangażowanych i chętnych do nauki. Doświadczenie jest mile widziane ale nie jest koniecznością! Zapewniamy szereg szkoleń na najwyższym poziomie!

Nasze wymagania

  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • pozytywna energia i pomysłowość

To oferujemy

  • umowę zlecenie

  • świetny klimat i przyjemną atmosferę

  • profesjonalne szkolenie okiem trenera

  • pracę zmianową

  • elastyczny grafik

  • szansę na rozwój

  • kartę Multisport

O nas

Restauracje Hard Rock Cafe już od ponad 50 lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, skupiającą wokół siebie łącznie 239 lokalizacji, w tym restauracje, hotele oraz kasyna działające w 68 krajach.