Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Radzikowskiego Q Hotel Sp. z o.o. Sp. Jawna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i prezentacja potraw i dań zgodna ze standardami firmy.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w gastronomii;

  • znajomość zasad HACCP

  • znajomość podstaw przygotowania dań

  • dobrą organizację pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;

  • chęć rozwoju zawodowego;

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • poznanie najlepszych standardów pracy w gastronomii;

  • interesującą pracę w gronie profesjonalistów;

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach całej sieci Q Hotels;

  • zniżki na noclegi w hotelach całej sieci

O nas

Q Hotel to młoda, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli. Obecnie do naszej hotelowej rodziny należy pięć obiektów zlokalizowanych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Do SmaQ Brasserie w Q Hotel Kraków zlokalizowanego przy ulicy Radzikowskiego 142 poszukujemy osoby na stanowisko: KUCHARZ