Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

AGATA DEMBEK-DZIWOSZ, RAMI MUSZYŃSKI MEZZALIANS s.c.

25,0033,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, będziemy pracować od wtorku do niedzieli
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, kuchnia będzie pracować w godzinach: 8-22
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + napiwki + nadgodziny

Berka Joselewicza 18

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

Hej! Będąc na końcówce prac zaczynamy powili rekrutację ekipy do nowopowstającego miejsca.

Jeżeli wszystko się zepnie praca, pierwsze testy rozpoczną się w lipcu

Szukamy zarówno osób na pełen etat jak i na jego część. Mianownikiem wspólnym musi być chęć zaangażowania się. Potrzebujemy ludzi, którzy już pracowali w gastronomii na kuchni. Spodziewamy się raczej całkiem dużego ruchu.

Dodatkowym atutem będzie znajomość kuchni Bliskiego Wschodu.

If you wanna be my lover napisz do nas wiadomość! Dogadamy szczegóły i zobaczymy czy to jest to!

Stawkę w ogólnym ogłoszeniu trudno jest nam podać bo prawdopodobnie zawierają się w nim i osoby szukające umowy zlecenia jak i o pracę. Stawka będzie zależała od doświadczenia i od tego jaką konkretną rolę będzie wykonywała dana osoba. Takie rzeczy dogadamy osobiście. Będzie się ona zawierała w przedziale 20-26 netto/h

„BĘDZIE PAN ZADOWOLONY”

Nasze wymagania

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania

  • podstaw pracy na kuchni

  • zajawki na kuchnię bliskowschodnią

  • chęć współtworzenia nowego miejsca

  • czystość

  • chęć nauki