Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

HOTEL KRAKÓW EAST sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Do Restauracji Hotelowej w Krakowie Nowej Hucie poszukujemy osób na stanowisko Kucharz.

- przestrzeganie wypracowanych standardów i zasad pracy,

- ścisła współpraca z Szefem Kuchni

- wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni

umiejętność pracy w zespole,

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy w kuchni,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • przygotowanie potraw zgodnie z menu restauracji, ofertą śniadaniową i konferencyjną

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność,

  • dbałość o jakość przygotowywanych potraw,

  • przestrzeganie zasad higieny, dobrej praktyki produkcyjnej i zasad HACCP,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz w profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • elastyczne formy zatrudnienia