Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA-AKCYJNA

3 9005 400 brutto / mies.
  • Kalinowa 63, Kroczyce (pow. zawierciański)
    Kroczyce (pow. zawierciański), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 11.00-22.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Kalinowa 63

Kroczyce (pow. zawierciański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań a'la carte zgodnie z recepturami

  • przygotowywanie dań na imprezy okolicznościowe, bankiety, cateringi

  • dbałość o jakość, świeżość i prezentację przygotowywanych dań

  • współpraca w zespole oraz z innymi działami

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy zgodnie z standardami firmy i innymi przepisami w tym zakresie

  • właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi

  • dbałość o świeżość produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na równorzędnym stanowisku pracy (stanowi dodatkowy atut, ale nie martw się najważniejsza jest chęć do pracy, zapewnimy szkolenie)

  • mile widziane osoby z wykształceniem gastronomicznym

  • dbałości o higienę oraz czystość w miejscu pracy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta

  • entuzjastycznego nastawienia i wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

  • sumiennego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań i obowiązków

  • aktualnego zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • szkolenia

  • pakiet ubezpieczeń

  • zniżki na usługi hotelu i gastronomii

O nas

Hotel Fajkier ***Wellness&SPA usytuowany w miejscowości Kroczyce (ok 16 km od Zawiercia) na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd. To kameralny hotel, którego usługi cenią sobie goście biznesowi, indywidualni oraz rodziny z dziećmi. W naszej pracy stawiamy na jakość obsługi, rzetelność i elastyczność, czego wyrazem są liczne, bardzo pozytywne opinie rekomendacje naszych gości.

Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić ? Chciałbyś/Chciałabyś pracować w hotelu, który jest ceniony przez naszych Gości za gościnność, uśmiech naszych pracowników i rodzinną atmosferę.

Dołącz do nas !