Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

GB1931 GIULIANO VITO BOZZANCA

25,0030,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Legionowo

    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi recepturami,

  • Dbanie o jakość, estetykę i walory smakowe potraw,

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy,

  • Obsługa sprzętu kuchennego,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza w cateringu,

  • Doświadczenie w produkcji masowej,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Punktualność i dokładność,

  • Poczucie estetyki i kreatywność.

  • MILE WIDZIANE: Doświadczenie w pracy w cateringu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 25- 30 zł/h (do negocjacji)

  • Pracę TYLKO w niedziele +/- 9h dziennie (do uzgodnienia),

  • Umowę o Pracę,

  • Uczciwe i jasne zasady zatrudnienia,

  • Pracę w miłej atmosferze z zaangażowanym zespołem