Logo Pracuj.pl

Kucharz/ Kucharka

Compass Group PolandO firmie

  • Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.
  • Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność pracy na recepturach.
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP.
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju zawodowego - szczególnie w ramach Akademii Szefów Kuchni.
  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.
  • System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Bezpłatne posiłki pracownicze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • posiłki pracownicze
  • wewnętrze szkolenia w ramach Akademii Szefów Kuchni

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Compass Group Poland

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Kucharz/ Kucharka, Niepołomice