Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

GONG ANTCZAK DANIEL, STRÓŻEWSKI MICHAŁ S.C.

18,0025,00 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Smażenie na woku

  • Przygotowywanie półproduktów na kuchni, zup, sosów

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę restauracji oraz powierzone obowiązki

Nasze wymagania

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

  • Przestrzeganie zasad HACCP i przepisów sanitarnych

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Pozytywne nastawienie oraz uśmiech na twarzy

To oferujemy

  • Pracę w młodym i zgranym zespole

  • Zdobycie doświadczenia w zakresie szeroko pojętej kuchni azjatyckiej

  • 4/5 dni pracy w tygodniu

  • Elastyczny grafik

O nas

Zapraszamy Was na kulinarną podróż do serca Street Food'u w stylu azjatyckim.

Nasze potrawy przygotowywane są na Waszych oczach.

Ty komponujesz swojego woka. Jest klimatycznie, zdrowo i ze smakiem.