Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

RESTART Marcin Wróblewski

2025 brutto / mies.
  • Ściegiennego 109, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Ściegiennego 109

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywania dań zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi

  • Zachowywania czystości w miejscu pracy

  • Kontroli stanów magazynowych.

  • Sumienności i odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kucharza.

  • Sumienność, odpowiedzialność, rzetelność.

  • Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego ;)

To oferujemy

Pracę w miłej i rodzinnej atmosferze, na dobrych surowcach i przyzwoicie wyposażonej kuchni.

O nas

Restauracja 109 Za Rogiem poszukuje osoby na stanowisko kucharza.

Jesteśmy niedużą restauracją znajdującą się w przyziemiu przedwojennej willi.

Jesteśmy otwarci, lubimy sztukę oraz dobre jedzenie.

Organizujemy imprezy okolicznościowe i kameralne koncerty na 30-40 osób.

Nie ograniczamy się do jednej kuchni, gotujemy to na co mamy ochotę.

Lubimy klasyki w dobrym wydaniu, ale nie boimy się eksperymentować.

Lubimy kiedy danie ładnie wygląda, ale przede wszystkim musi dobrze smakować ;)

Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą restauracją na facebooku i www.109zarogiem.pl

Wynagrodzenie od 18zł-22zł na rękę + napiwki. Zależy czy ogarniasz czy dopiero się uczysz ;)

Praca w zespole 2-3 osobowym od mniej więcej 13-22.

Miejmy nadzieję, że do zobaczenia ;)