Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz/Kucharka

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego

  • Polna 33, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Polna 33

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie posiłków przy współpracy personelu kuchennego zgodnie z zaplanowanym jadłospisem;

  • przygotowywanie potraw zgodnie z zaleceniami dietetyczki oraz diet specjalnych zgodnie z zaleceniami lekarskimi;

  • troska o najwyższą jakość i smak przygotowywanych potraw;

  • porcjowanie i wydawanie posiłków na oddziały;

  • organizowanie na bieżąco pracy pomocom kuchennym.

Nasze wymagania

  • Posiadanie aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych dań,

  • praktyczna znajomość procedur HCCP.

To oferujemy

  • Pracę dwu zmianową ( 5:30-13:30 / 10:00-18:00);

  • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS, w tym dofinansowanie karty MultiSport;

  • wsparcie zespołu doświadczonych pracowników w okresie wdrożenia na stanowisko;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • możliwość wprowadzania autorskich pomysłów;

  • pracę w profesjonalnie wyposażonej kuchni;

  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku