Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

HOT_elarnia**** HOTEL&SPA

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 8007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Morenowa 33, Puszczykowo
    Puszczykowo, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Morenowa 33

Puszczykowo

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i przestrzeganie norm sanitarnych, higieny i bezpieczeństwa

  • Racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką magazynową

  • Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu

  • Przygotowywanie dań przy współpracy z Szefem Kuchni

  • Przygotowywanie dań dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami

  • Dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt kuchenny

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku [mile widziane]

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność w weekendy, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę w profesjonalnym zespole

  • Pracę w prestiżowym obiekcie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów pracowniczych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

O nas

Restauracja TASTE_it mieszcząca się w HOT_elarni**** HOTEL&SPA serwująca nowoczesne warianty tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej, przyrządzane z najlepszych produktów regionalnych w hotelu 4* poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: